بلاگ نوینیک

۷ ترفند برای انتشار سریع مطالب وبسایت

 
۷ ترفند برای انتشار سریع مطالب وبسایت

آیا تا به حال برایتان پیش آمده در هنگام وبگردی خود را غرق خواندن مطلبی ببینید و به خود بگویید: چرا این مطلب را می‌خوانم؟ دلایل خوبی برای اینکه چرا در تله‌ی برخی مطالب گیر می‌افتید وجود دارد.
از آنجایی که بازاریابی محتوا برای کسب‌وکارها ضروری است، نیاز است تا بدانید که بهترین ترفندها برای اینکه مطالب شما توسط مخاطبین خوانده و به اشتراک گذاشته شوند، کدامند. در ادامه 7 ترفند برای انتشار سریع مطالب وبسایت را مرور میکنیم

تفاوت وبلاگ و وبسایت

 
تفاوت وبلاگ و وبسایت

واژه هاى متعدد و معمولى در جهان رايانه وجود دارد كه ما به عنوان يك كاربر با مفهوم برخى از آن ها آشنايى داريم. در اين ميان نيز واژه هايى وجود دارد كه شايد هر روز بشنويم اما مفهوم و تعريف درست آن ها را ندانيم. ما در اين پست قصد داريم تا با هم تفاوت و تشابه بين وبسايت و وبلاگ را بررسى كنيم.

15 راه برای جلوگیری از خروج کاربران از وب سایت

 
15 راه برای جلوگیری از خروج کاربران از وب سایت

کاربران باید در وبسایت شما احساس خوبی را تجربه کنند تا در سایت شما بمانند و شما بتوانید اطلاعات لازم را به آنها برسانید. در غیر این صورت سایت شما را ترک خواهند کرد. اما چگونه میتوان این احساس را در کاربران ایجاد کرد؟

با رعایت 15 نکته ی ساده ای که در ادامه خواهیم گفت، میتوان تا حدی رضایت کاربران را تامین کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

ریسپانسیو چیست؟

 
ریسپانسیو چیست؟

تا حالا شده که با موبایل و یا تبلت خودتون به وبسایتی سر بزنید و مجبور باشید برای دیدن قسمت های مختلف اون مادام زوم کنید تا بر روی لینکی کلیک کنید و یا اینکه مطلبی رو ببینید ، ،بله این وبسایت از تکنولوژی ریسپانسیو بهره نمی برد!