15 مزیت داشتن فروشگاه اینترنتی

15 مزیت داشتن فروشگاه اینترنتی

۴۲۳۰

امروزه با وجود اینترنت و گسترده شدن جهان الکترونیک نیازها نیز گسترده شده است، نیاز به برقراری ارتباط و انتقال کالا به سراسر کشور به کرار مشاهده شده است. داشتن یک فروشگاه اینترنتی این امکان را به کاربران شما می دهد که محصول شما از هر مکانی که هستند مشاهده کنند و سفارش محصول مورد پسندشان را به شما بدهند. دیگر مزایای داشتن یک فروشگاه اینترنتی به شرح زیر می باشد:


1. عدم محدودیت جغرافیایی:
همان طور که اشاره شد داشتن یک فروشگاه اینترنتی کاریران شما را محدود به یک ناحیه خاص نمی کند و آنها می توانند از هر جایی که هستند کالای مورد نظر خود را مشاهده و خریداری نمایند.

2. عدم محدودیت زمانی:
فروشگاه اینترنتی علاوه بر نداشتن محدودیت مکانی، محدودیت زمانی نیز ندارد، یعنی کاربر شما در هر زمانی از روز می تواند اقدام به خرید کالا نماید.

3. امکان پذیرش تعداد نا محدود مشتریان و رسیدگی به تک تک آنها:
همانطور که میدانید در یک فروشگاه فیزیکی تعداد محدودی از کاربران می توانند قرار گیرند بر خلاف اینکه وجود افراد در یک فروشگاه اینترنتی هیچ محدودیتی ندارد.

4. سرمایه گذاری کمتر:
نیاز به سرمایه گذاری کمتر از دیگز مزایای فروشگاه اینترنتی است. در فروشگاه فیزیکی شما باید کالاهای مورد نیاز کاربر را در فروشگاه عرضه کنید و در معرض دید قرار دهید و این امر نیاز به داشتن یک سرمایه کلان دارد ولی داشتن یک فروشگاه اینترنتی این امکان را به شما می دهد که پس از گرفتن سفارش اقدام به خرید کالا کنید.

5. حذف هزینه های اجاره مکان فیزیکی:
هزینه های اضافه مانند هزینه خرید و یا اجاره مکان فروشگاه، حقوق کارمندان، دکوراسیون داخلی فروشگاه و دیگر هزینه های مربوط به داشتن یک فروشگاه فیزیکی در فروشگاه اینترنتی وجود ندارد.

6. حذف هزینه کارگر و فروشنده:
یک فروشگاه آنلاین اصولا نیازی به کارگران و فروشنگان متعدد ندارد و شما خودتان از پس تمامی کارها بر می آید این مورد هم خود باعث کاهش هزینه صرف شده و افزایش درآمد شما می شود.

7. دسترسی راحتتر مشتریان:
کابران بودن نیاز به حضور فیزیکی در فروشگاه و طی نمودن مسیر فروشگاه می توانند خرید خود را انجام دهند.

8. امکان عرضه محصولات متنوع:
شما با عرضه نمودن کالاهای مختلف در فروشگاه اینترنتی خود می توانند نیازهای متفاوتی از کاربران خود را برطرف کنید.

9. ارایه تجربه خرید راحتتر به مشتریان:
خریداران می توانند تنها با یک کلیک کالاهای مورد نظر خود را مقایسه کنند و دیگر نیاز به رفتن به فروشگاه های متفاوت برای مقایسه ی کالاها نیست.

10. کاهش سربار و عرضه محصول با قیمت مناسب تر و افرایش فروش:
شما با داشتن یک فروشگاه اینترنتی به خاطر نداشتن هزینه های مکان و انبار می توانید کالا هایی با قیمت مناسب تر در اختیار کاربران خود قرار دهید و کاربران بیشتری داشته باشید.

11. ارائه روش های مختلف پرداخت و کسب رضایت بیشتر:
فروشگاه اینترنتی با امکان داشتن روش های مختلف برای پرداخت از قبیل پرداخت آنلاین، آسان پرداخت، فیش بانکی، تحویل در محل باعث رضایت کاربر شما می شود.

12. افزایش اطمینان مشتریان:
در فروشگاه اینترنتی امکان نظر دادن به اجناس فروشگاه و یا مشاهده تعداد خریداری شده اجناس به کاربران داده می شود این موجب ایجاد اطمینان بیشتر کاربران می شود.

13. به سادگی چیدمان ویترین فروشگاهتان را تغییر دهید:
سایت فروشگاه شما همزمان یک کاتالوگ کامل و به روز از محصولات شما است.

14. کاهش هزینه های تبلیغات و حذف تبلیغات چاپی:
ابزار تبلیغی مناسب در جهت فروش محصولات شما بدون محدودیت جغرافیایی.

15. اطلاعات کامل هر کالا و ارائه‌ی خدمات بهتر به مشتریان:
با ارائه‌ی اطلاعات کامل هر کالا در سایت، مشتریان خود را راضی نگاه خواهید داشت. در حالی که ارائه‌ این اطلاعات به هر مشتری در یک فروشگاه سنتی معمولاً امکان‌پذیر نیست.

با داشتن یک وب سایت فروشگاهی به سادگی به آغاز یک کسب و کار بپردازید.

چگونه یک فروشگاه آنلاین داشته باشیم؟
کافیست طراحی سایت را به نوینیک بسپارید.

۰ نظر

اولین نفری باشید که نظر میدهید

نظر و یا سوالات خود را برای ما بفرستید

ثبت نظر

دسته بندی

برچسب ها

با ما در ارتباط باشید

اگر سوال یا انتقادی دارید یا دوست دارید در مورد موضوع خاصی مطلب بنویسیم
با ما در ارتباط باشید

@novinik